Open Finance opinie – czym zajmuje się firma Open Direct?

Open Finance opinie

Open Finance SA to firma pośrednictwa kredytowego, która na rynku w Polsce działa od roku 2004. W skład tej firmy wchodzi około 130 placówek, gdzie jest zatrudnionych ponad 1000 ekspertów finansowych.

Open Finance i Open Direct – pomoc przy kredytach i pożyczkach

Firma jest pośrednikiem pomiędzy Klientem a Bankiem, a w swojej ofercie posiada zarówno kredyty mieszkaniowe jak i pożyczki gotówkowe, a także posiada w swoim katalogu takie produkty jak: produkty inwestycyjne i produkty ubezpieczeniowe.

Oprócz wyboru najodpowiedniejszego Banku dla konkretnego Klienta Firma Open Finance świadczy pomoc w zakresie finalizacji umowy kredytowej, jak również przy zamianie dotychczasowego kredytu na inny kredyt w innym banku.

W roku 2006 firma utworzyła sieć mobilnych doradców Open Finance, która występuje pod nazwą Open Direct. Mobilni doradcy firmy Open Finance działają na terenie całego kraju. Dzięki Open Direct istnieje możliwość spotkania w dogodnym miejscu i czasie.

Open Finance – opinie o firmie

Open Finance posiada swoje oddziały w około 90 miastach w Polsce. Są to specjaliści, którzy pomogą w doborze kredytu, zainwestowania w produkty inwestycyjne jak również ubezpieczeniowe. Dobre opinie o Open Finance potwierdzają liczne wyróżniania. Firma była wielokrotnie nagradzana, między innymi kilka razy przez Związek Firm Doradztwa Finansowego, a Krajowa Izba Gospodarcza nadała firmie Open Finanse certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Natomiast za najlepszą stronę internetową w kategorii Finanse otrzymała nagrodę Webstar Festival.

Klienci i ich opinie potwierdzają, że siłą Open Finanse jest rzetelność, szeroki wachlarz ofert dla Klientów oraz otwartość. Firma od kwietnia 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Sprawdź również: